2018-10-30

Rugsėjį VšĮ ,,RV Agentūra” pakvietė šalies mokyklas dalyvauti projekte ,,Kita forma”. Paskelbtas aplinkos tausojimo, pasitelkiant kūrybą iš antrinių žaliavų, projektas pradžiugino 4 c kl. mokinius. Juk daug nereikalingų, panaudotų daiktų yra kiekvieno namuose!

Neformaliojo vaikų švietimo ,,Jaunieji dizaineriai“ veikloje buvome numatę per vasarą kaupti nebenaudojamas pakuotes nuo vaistų, kvepalų, degtukų ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga sukurti mokymo priemonę – ,,Lietuvos žemėlapį”. Nuo rugsėjo aktyviai pradėjome ,,statyti Lietuvą”. EKO dizainas – viena iš mėgiamiausių vaikų veiklų. Karpėme, klijavome, modeliavome, konstravome. Etnografinius Lietuvos regionus išskyrėme skirtingų formų ir dydžio dėžutes apklijuodami regionams būdingomis spalvomis. Neįprastas, spalvotas žemėlapis jau ,,moko” visus norinčius geriau pažinti Lietuvą. Tai ne tik papuošimas ant sienos, bet ir edukacinė priemonė, įvertinta projekto organizatorių ir vertinimo komisijos. Kūrybinis 4 c kl. mokinių darbas lapkričio 5–17 d. bus eksponuojamas parodoje Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros departamente.

Mokytoja R. Valčiukienė

Kitaip 1   Kitaip 2