eTwinning projektas „ALTERER“
2024-04-22

eTwinning projektas „ALTERER“

eTwinning projekto „ALTERER“ nariai antrą kartą susitiko nuotolinėje integruotoje anglų kalbos ir informacinių technologijų pamokoje.

Pirmoje susitikimo dalyje mokiniai įvertino projekto veiklas, gautą patirtį, įgytas kompetencijas. Aptardami kartu sukurtą „Ainocchio“ istoriją, džiaugėsi, kad bendradarbiaudami praleido puikų laiką, patyrė gerų emocijų, patobulino anglų kalbos įgūdžius. Gautas rezultatas nenuvylė – istorija apie berniuką – robotą, turintį dirbtinio intelekto (DI) gebėjimus, įdomi, linksma ir šiuolaikiška.

Antroje dalyje mokiniai, žaizdami Kahoot žaidimą tema „Ką žinau apie DI?“, įrodė, kad gerai susipažinę su šiuo įrankiu ir geba taikyti naujoves, atlikdami įvairias projekto veiklas ar kitų dalykų pamokose. Šiame žaidime sėkmė lydėjo 8a klasės mokinius Normantą ir Kajų. Sveikinimai 😊

Gegužės mėnesį anglų kalbos pamokų metu susipažinsime su sukurta istorija. Turime idėją ją iliustruoti.