Šv. Valentino dienos proga – stalo teniso turnyras
2020-02-23

Šv. Valentino dienos proga – stalo teniso turnyras

Vasario 14-ąją, Šv. Valentino dieną, Radviliškio V. Kudirkos progimnaziją buvo užvaldę ne tik vakarinių šokių ritmas. Vienu aukštu žemiau vyko jau tradiciniu tapęs stalo teniso turnyras, kurį organizavo 7c klasės mokinys Lukas Goerkis ir etikos mokytojas Vladas Vaidžiulis.
Visų, šį sportą mylinčių 12 dalyvių širdys, plakė stalo teniso kamuoliuko ritmu. Dalyviai rungėsi ne tik dėl geriausiųjų vardo, bet ir dėl Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos bei Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ įsteigtų prizų. Turnyro metu tapo akivaizdu, kad progimnazijos patalpose stalo teniso įranga nerenka dulkių ir stovi ne veltui. Suteikta proga aktyviai judėti yra puikiai išnaudojama. Tad nuo paskutiniojo turnyro labai patobulėję moksleiviai metė rimtą iššūkį vienas kitam.
Įtemptas ir kupinas netikėtumų turnyras pritraukė žiūrovų, kurie maloniai stebėjosi dalyvių gūdžiais. Po atkaklios kovos paaiškėjo prizininkai: 1-ąją vietą užėmė 8a klasės mokinys Armandas Jankevičius, 2-ąją vietą, 8b klasės mokinys Eimantas Gadliauskas, 3-oji vieta atiteko svečio teisėmis dalyvavusiam buvusiam V. Kudirkos progimnazijos moksleiviui, praėjusių metų prizininkui, Karoliui Kudžmai.
Natūralu, kad visi negalėjo tapti prizininkais, tačiau visi gavo paguodos prizus. Dėkojame dalyviams ir organizatoriams. O nuo šiol, vasario 14 d., Radviliškio V. Kudirkos progimnazijoje neoficialiai bus vadinama Meilės stalo tenisui diena.