Respublikinė priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų ir mokytojų konferencija „STEAM KITAIP“
2024-01-18

Aukštelkų skyriaus priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės ugdytinės sausio 16 d. kartu su mokytoja Kristina Vasiliauskiene vyko į Šiaulių lopšelyje-darželyje „Berželis“ vykusią Respublikinę priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų ir mokytojų konferenciją „STEAM KITAIP“ ir joje pristatė pranešimą „Linksmoji matematika“. Mažosios mokinukės kartu su savo mokytoja kūrybiškai ir inovatyviai dalijosi įvairiomis STEAM veiklomis bei patirtiniais atradimais.

Džiaugiamės ir didžiuojamės ugdytinių drąsa, kalbiniais gebėjimais bei įtaiga, pristatant pranešimą.