Raštingiausias pradinukas Vinco Kudirkos progimnazijoje
2024-02-08

Raštingiausias pradinukas Vinco Kudirkos progimnazijoje

Vasario 7 dieną mūsų progimnazijoje vyko 2–4 klasių geriausiai rašančio pradinuko konkursas ,,Branginkime gimtąją kalbą“, kuriame savo lietuvių kalbos žinias rašydami diktantą išbandė 25 mokiniai.

2 klasių mokinių grupėje pirmąją vietą laimėjo Luknė Jasiukaitytė (2G kl.), antrąją vietą – Rapolas Saliamoras (2P kl.) ir trečiąją vietą – Dominyka Stankaitytė (2G kl.).

Tarp trečiokų pirmosios vietos laimėtoju tapo Tajus Pūdžemis (3M kl.), antrąją vietą laimėjo Oskaras Pocius (3M kl.), trečiąją – Liucija Vernerytė (3M kl.).

4 klasių mokinių grupėje pirmąją vietą užėmė du mokiniai: Agota Poškaitė (4R kl.), Vaiva Volkavičiūtė (4P kl.), antrąją vietą – Adelė Poškutė (4R kl.), Honesta Složencevaitė (4N kl.), trečiąją vietą – Anelė Ugianskytė (4P kl.).

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir visus dalyvius, džiaugiamės ir didžiuojamės!