Priešmokyklinukų žiema: žaidimai, džiaugsmas ir sveikata
2024-01-23

Priešmokyklinukų žiema: žaidimai, džiaugsmas ir sveikata

Kol laukai dar padengti paslaptinga sniego danga, priešmokyklinukai „Giliukai‘‘ ir „Pelėdžiukai‘‘ tuo mėgaujasi ir su džiaugsmu leidžia laiką lauke. Visi kartu aktyviai dalyvaujame Vilniaus lopšelio-darželio „Gabijėlė“ organizuojamame respublikiniame sporto projekte „Žiemos džiaugsmai ir judrūs žaidimai lauke“, kurio tikslas – ugdyti vaikų fizinį aktyvumą, pajaučiant žieminius malonumus. Rengiame įvairias estafetes, atliekame veiklas su sniegu ir mokomės išgyventi teigiamas bei džiugias emocijas.

Trečiąjį sausio sekmadienį yra minima Pasaulinė sniego diena, tad į svečius atkeliavo mūsų visuomenės sveikatos specialistė Justina, kuri skaitė vaikams paskaitą , „Žiemą būk saugus!‘‘

Kad išvengtume pavojų tamsiu paros metu, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras kiekvienam priešmokyklinukui padovanojo po atšvaituką. Išklausę, kaip reikia saugiai elgtis žiemos metu, visi išskubėjome į parką. Ten vaikai žaidė netradicinius žaidimus, čiuožinėjo su rogutėmis bei piešė besmegenius ant sniego. Tokios aktyvios ir kūrybiškos žiemos pramogos skatina mokinių bendravimą, aktyvumą ir kūrybingumą, o šviežio oro gausa sustiprina jų sveikatą.