Nuskaidrinkime dieną nusiraminimo žaislais!
2024-01-10

Nuskaidrinkime dieną nusiraminimo žaislais!

1G klasės mokiniams vyko integruota visuomeninio ugdymo-technologijų pamoka ,,Milos patarimai, kaip įveikti akimirkos nerimą. Antistresiniai žaislai“. Pamokoje pirmokai susipažino su psichologų rekomendacijomis patiriant jaudulį, nerimą, pyktį. Sužinojo, kad naujas sumanymas – praskaidrinti savo dieną, užvaldęs viso pasaulio vaikus ir suaugusius, yra antistresiniai žaislai. Vaikai dalijosi ir savo patirtimi, daiktais, kurie padeda jiems sukaupti dėmesį. Su įdomumu klausėsi Šiaulių Jėzuitų mokyklos ketvirtokės Milos patarimų, kaip įveikti akimirkos nerimą ir patiems pasigaminti nusiraminimo žaislą. Mergaitė laisvalaikiu mėgsta gaminti įvairiaspalvius SKVIŠIUS, jais pati žaidžia, dalijasi su draugais. Šįkart Milos skvišiai pradžiugino 1G klasės mokinius. Vaikai žaisdami susikoncentravo į savo emocijas. Patyrė, kad šiuos žaislus malonu spaudyti rankose, kartu stiprėja raumenys, gerėja koordinacija, judesių tikslumas.