Moters ir vaiko klinikai – mūsų mokinių piešiniai
2019-11-26

Moters ir vaiko klinikai – mūsų mokinių piešiniai

Lapkričio 25 dieną, Koncertų salėje ,,Saulė“ įvyko Moters ir vaiko klinikos 10 metų jubiliejaus šventė! Vyko šventinis koncertas, apdovanojimai ir furšetas. Šventė buvo skirta jaukiai praleisti vakarą kartu su akušeriais, slaugytojais, slaugytojų padėjejais, mamytėmis, tėveliais, vaikais (nuo mažiausių iki didžiausių!) ir gydytojais.

Klinikos 10 metų istoriją priminė Moters ir vaiko klinikos vadovo pareigas laikinai einanti akušerė ginekologė Emilija Bogužienė. Klinikos darbuotojus sveikino respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, akušerijos-ginekologijos klinikoje dirbę darbuotojai, kurie pasidalino savo patirtimi.

Šventės metu oficialiai buvo įteikti piešiniai, skirti papuošti niūrias ligoninės sienas. Iniciatyvos autorė Toma Petkevičiūtė-Jasutienė dėkoja visiems prisidėjusiems – parūpinusiems drobes piešiniams, piešusiems, tapiusiems ir visiems, kurie palaikė mintimis ir širdimi.

Į ligoninę iškeliavo 23 mūsų mokyklos piešiniai! Smagu, kai tokiais darbais galime prisidėti prie vaikų laimės ir greitesnio sveikimo!