Kas yra TAG šaka???
2019-09-13

Kas yra TAG šaka???

Mėgsti aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti gryname ore? Esi pradinių klasių moksleivis ir nori sužinoti atsakymą į šį klausimą?

Vinco Kudirkos progimnazija visuomet atvira naujovėms, todėl šiais mokslo metais pradinukai fizinio ugdymo pamokose susipažins su TAG regbio šaka.

Pradinukams regbio pamokėles ves treneris Tomas Zibolis. Beje, jis yra Lietuvos moterų regbio komandos treneris! Jo tikslas  supažindinti pradinio mokyklinio amžiaus vaikus su nekontaktiniu regbiu bei sudaryti sąlygas išbandyti TAG regbio sporto šaką, įnešti naujovių į fizinio ugdymo programas, ugdyti mokinių vikrumą, komandinį darbą, pagarbą varžovui. Savo meistriškumą mokiniai galės įvertinti dalyvaudami klasių komandų varžybose.