,,Įkvėpk, pajausk, sukurk!“
2020-11-16

,,Įkvėpk, pajausk, sukurk!“

Progimnazijos neformaliojo vaikų švietimo ,,Jaunieji dizaineriai“ (vadovė Rasmuta) ir ,,Padirbėkime drauge“ (vadovė Loreta S.) atstovai dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro inicijuotame projekte-kūrybinėse dirbtuvėse ,,Įkvėpk, pajausk, sukurk!“. Edukacijų metu mokiniai susipažino su dar neišbandyta, ypatingo kruopštumo ir kantrybės reikalaujančia technika – kvilingu, gamino eglutės žaisliuką-burbulą, jį dekoravo servetėlėmis, modeliavimo pasta, akrilo dažais. Bendradarbiavimo ir savęs pažinimo džiaugsmas dalyvaujant projekte ,,Įkvėpk, pajausk, sukurk!“ skatino nevaržomą pradinukų saviraišką kūrybiniame procese. Praktiškai galėdami įtvirtinti teorines žinias, mokiniai pasijuto tikrais kūrėjais, kurių darbais galime pasigėrėti visi!