Į MOLIŪGIADIENĮ- SU SAVO MOLIŪGU
2019-10-28

Į MOLIŪGIADIENĮ- SU SAVO MOLIŪGU

Kai už lango toks spalvingas ir gražus ruduo ir dar artėjančios rudens atostogos, Vinco Kudirkos progimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytojos savo mokinukus pakvietė į šventę-Moliūgiadienį.O atkeliauti į šią šventę reikėjo ne tuščiomis-su tėvelių pagalba išskaptuotais įvairiaspalviais moliūgais.Šie moliūgai papuošė mokyklos koridorius.

Tą dieną vaikų džiaugsmas buvo begalinis. Per muzikos pamoką  su mokytoja Gintare jie buvo išmokę dainelę apie moliūgą.Mokinukai atliko linksmas užduotis: ieškojo moliūgų piešinių klasėje ir juos prisegė prie lentos, piešė, klijavo iš moliūgo sėklų savo vardo pirmą raidę, dėliojo moliūgo dėlionę ir raides,žaidė įvairius žaidimus,dainavo.Įveikę visas užduotis vaikai galvojo, kur galėtų būti  paslėptas moliūgiadienio lobis,ir išėjo jo ieškoti. Po visų spėliojimų nutarė, kad lobis gali būti pas mokyklos direktorę. Direktorė mokinukams įteikė moliūgo pyragą ir lipdukus. Surastas lobis pradžiugimo visus vaikus.

Sugrįžę į savo klases prie puodelio arbatos ugdytiniai dalinosi penktadienio įspūdžiais ir džiaugėsi puikiai praleistu laiku. Vaikai atostogauti iškeliavo nešini plačia šypsena ir pakilia nuotaika. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už gražiai  išskaptuotus moliūgus.