Dovana kudirkiečiams – poetės K. Kazlauskienės knygutė ,,Kregždučių dienos“
2019-10-03

Dovana kudirkiečiams – poetės K. Kazlauskienės knygutė ,,Kregždučių dienos“

Spalio 1-ąją mokyklos bibliotekoje vyko renginys, skirtas tarptautiniam mokyklų bibliotekų mėnesiui paminėti. Knygutės ,,Kregždučių dienos“ pristatyme dalyvavo poetė K. Kazlauskienė, Lietuvos aklųjų bibliotekos Šiaulių padalinio vadovė J. Lapinskaitė, Radviliškio bažnyčios kunigas E. Zeidotas, mokyklos bendruomenės nariai: 1, 5 klasių mokiniai, administracijos darbuotojos, bibliotekininkės, mokytojos. Susitikime poetės eiles deklamavo 1 R klasės mokinės, svečiai. Malonu buvo klausytis viešnios, kuri poetės eiles dainavo, skambant gitaros melodijai. Poetė Karolina už knygutėje esančias iliustracijas dėkojo mokyklos neformaliojo vaikų švietimo ,,Jaunieji dizaineriai“ nariams (vadovė R. Valčiukienė), kurių mozaikos technika sukurti darbai papuošė leidinį. Dovana kudirkiečiams – poetės K. Kazlauskienės knygutė ,,Kregždučių dienos“.