„ABC – Read With Me!“
2022-05-30

„ABC – Read With Me!“

1S, 4A, 4B klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame Etwinning projekte „ABC – Read With Me!“. Projekto tikslas – skatinti skaitymą ir kurti skaitymo įpročius vaikams skaitant jiems vaikiškas knygas, komiksus, apsakymus, tekstus, eilėraščius, pjeses, žurnalus ir kt. Projekto metu mokiniai įvairiais būdais skaitė knygas, atliko teksto suvokimo bei kūrybinės veiklos užduotis. Mokiniai skaitė mokykloje, namuose su tėvais ir šeimos nariais, kūrė filmukus, plakatus, pristatymus, elektronines knygas, naudojo skaitmenines priemones. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai atliko skirtingas veiklas.
Spalio mėnesį – Tarptautinio mokyklų bibliotekų mėnesio metu – mokiniai sukūrė vaizdo įrašą apie mūsų mokyklos biblioteką ir pristatė jį kitų šalių mokiniams.
Lapkričio mėnesį kūrė komiksus apie juokingas situacijas iš mokyklos gyvenimo.
Gruodžio – sausio mėn. sukūrė elektroninę knygą su mokinių žinutėmis geresnei ateičiai.
Vasaris buvo skirtas elektroninių knygų skaitymui ir saugiam elgesiui internete.
Kovo mėnesį mokiniai atliko daug praktinių užduočių, kurios buvo skirtos klimato, ekologijos, tvarumo temoms.
Balandžio mėnesį, paminint Tarptautinę vaikų knygos dieną, klasėse vyko tėvelių skaitymo valandėlės.
Gegužės mėnesį vyko akcija „Skaitau draugui“.
Džiaugiamės, kad mokiniai patobulino skaitymo įgūdžius ir ugdė domėjimąsi skaitymu mokykloje bei laisvalaikiu. Patobulėjo šnekamosios kalbos ir bendravimo įgūdžiai gimtąja ir anglų kalbomis.