Lankstinukų kūrimo konkursas „PAMINĖK PASAULINĘ SVEIKATOS DIENĄ“
2020-11-10

Lankstinukų kūrimo konkursas „PAMINĖK PASAULINĘ SVEIKATOS DIENĄ“

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras spalio mėnesį organizavo nuotolinio lankstinukų kūrimo konkursą „PAMINĖK PASAULINĘ SVEIKATOS DIENĄ“. Šio konkurso tikslas – ugdyti atsakomybę už savo ir artimųjų sveikatą, didinti sveikatos žinių raštingumą, skatinti jaunimą rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Lankstinukų konkurso temos buvo paskirstytos pagal amžiaus grupes:

▪ ikimokyklinio ir 1-4 klasių mokinių grupės konkurso tema:-„Sveika mityba“;

▪ 5-6 klasių mokinių grupės konkurso tema – „Burnos higiena“;

▪ 7-8 klasių mokinių grupės konkurso tema – „Fizinis aktyvumas“.

Nuotolinio lankstinukų kūrimo konkurse dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Lankstinukus, skrajutes mokiniai piešė ranka arba kompiuteriu. Darbai buvo vertinti pagal meniškumą ir estetiškumą, temos suvokimą, gebėjimą vaizdu perteikti mintis. Mokykloje atrinkti ir dalyvauti rajoniniame konkurse buvo šių mokinių darbai:

1G klasės Švėgždaitės Augustės, Indos Nojaus, Petraičio Domanto (mokytoja Jūrate Motiečienė),

2D klasės Briedytės Lėjos, Belko Augusto, Aukščionytės Lėjos (mokytoja Danutė Vaičiurgienė),

3C klasės Burbaitės Karinos, Marfinos Ksenijos (mokytoja Loreta Pukertienė),

4C klasės Navickaitės Vestos (mokytoja Vilija Skvarnavičienė).,

5C klasės Vazgytės Orestos, Banionytės Emilijos, Gajauskaitės Saulės,

6A klasės Černikovaitės Evos,

7A klasės Banionytės Evelinos, Humenyuk Karinos,

8B klasės Černikovaitės Milos, Gajauskaitės Auksės, Kavaliauskaitės Rugilės lankstinukai (5-8 klasės -mokytojos Daiva Šipulskienė ir Irma Jančauskienė).

Visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija įvertino lankstinukus ir paskelbė nugalėtojus. Mūsų progimnazijos mokinių lankstinukams skirta:

I-IV klasių grupėje 3C klasės  mokinės Burbaitės Karinos skrajutei I vieta,

5-6 klasių grupėje 5C klasės mokinės Gajauskaitės Saulės lankstinukui II vieta,

7-8 klasių grupėje 8B klasės Kavaliauskaitės Rugilės lankstinukui II vieta.

Rajoninio konkurso nugalėtojai apdovanoti visuomenės sveikatos biuro padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Pirmųjų vietų nugalėtojų lankstinukai bus gaminami spaustuvėje ir platinami mokymo, gydymo įstaigose, viešojo administravimo institucijose.

Dalyvavusiems lankstinukų kūrimo konkurse mokiniams įteiktos mokyklos padėkos ir dovanėlės.

Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname prizininkus!