Disleksijos pažinimo savaitė „Go Red for Dyslexia“
2020-10-11

Disleksijos pažinimo savaitė „Go Red for Dyslexia“

Spalio mėnesio 5–11 d. mūsų progimnazijos bendruomenė prisijungė prie pirmą kartą Lietuvoje minimos disleksijos pažinimo savaitės „Go Red for Dysleksia“. Pastaroji kvietė domėtis ir kalbėtis apie šį mokymosi sutrikimą bei padėti, palaikyti vaikus, susiduriančius su skaitymo sunkumais. Visą savaitę mokykloje vyko įvairios veiklos.

Bendruomenė buvo supažindinta su disleksijos sutrikimo požymiais ir būdais, kaip būtų galima padėti vaikui. Mokytojai kartu su mokiniais žiūrėjo ir aptarė filmą „Žemės žvaigždelė“, kuriame pasakojama apie berniuką, turintį šį sutrikimą. Norisi, kad vaikai padėtų tokiems bendraamžiams bei suprastų jų patiriamus sunkumus. Siekdami atkreipti visų dėmesį į šį sutrikimą ir palaikyti su juo susiduriančiuosius, progimnazijos bendruomenė vilkėjo raudonos spalvos drabužius. Mokiniai taip pat piešė, klijavo, iliustravo jiems labiausiai patinkančias raideles.

Džiugu, jog mokyklos bendruomenė noriai ir aktyviai įsitraukė į šią iniciatyvą.