Mažieji šventė ir kepė  sausainius
2020-09-17

Mažieji šventė ir kepė sausainius

Kai atkeliauja ruduo, daugelio namuose pakvimpa pyragais. Ir tai visai nenuostabu, ypač, kai virtuvėse sukiojasi ir kepa vaikai.

Rugsėjo 14 dieną mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupėse kvepėjo sausainiais ir pyragais. Į klases mokinukai atsinešė namuose iškeptus sausainius. Labai džiugu, kad tėveliai neatėmė iš vaikų malonumo paplušėti kartu su jais virtuvėje, o galbūt ir vieniems iškepti sausainių. Ugdytiniai pasakojo, kaip dirbo išsijuosę: minkė, kočiojo tešlą, pjaustė, barstė, raitė ir formavo įvairius kepinius. O koks buvo atsakingas momentas sudėti juos į kepimo skardą ir nunešti į orkaitę kepti.

Namų darbai buvo puikiai atlikti, beliko tik visiems draugiškai paragauti. Pirmadienis buvo labai smagus ir saldus. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą ugdant mažuosius mokinukus.