Norime pasidžiaugti
2020-05-05

Norime pasidžiaugti

Mūsų mokyklos mokiniai š. m. vasario 5 dieną dalyvavo Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse. Norime pasidžiaugti Viliumi Legecku, kuris geriausiai atliko konkurso užduotis iš mokyklos 3 klasės mokinių, Ugne Gestaustaite, geriausiai užduotis atlikusia iš 4 klasės mokinių, Emiliu Matoniu ir Arnu Borusu, geriausiai užduotis atlikusiais iš 5 klasės mokinių, Ignu Ereminu, Aiste Jankūnaite ir Austėja Dainiūte, geriausiai užduotis atlikusiais iš 6 klasės mokinių, Paulina Aleksiūnaite, geriausiai užduotis atlikusia iš 7 klasės mokinių, bei Kajumi Grigaliūnu, geriausiai užduotis atlikusiu iš 8 klasės mokinių. Šie mokiniai apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais.