Sveikatingumo savaitė PUG klasėse „Svečiuose Tadas Grimaila“
2020-02-13

Sveikatingumo savaitė PUG klasėse „Svečiuose Tadas Grimaila“

Šios sveikatingumo dienos tikslas – supažindinti vaikus su tuo, kaip fizinis aktyvumas ir grūdinimosi procedūros padeda stiprinti sveikatą.
Priešmokyklinukus aplankė sveiko gyvenimo propoguotojas ir ledinių maudynių Radviliškyje organizatorius Tadas Grimaila. Jis sporto arenoje vedė vaikams energingą ir linksmą mankštą. Grįžę į klasę mokiniai buvo supažindinti su fizinio aktyvumo ir grūdinimosi nauda organizmui, žiūrėjo filmukus apie maudymąsi eketėje ir sužinojo, kad grūdintis galima visada ir bet kokiu metu laiku, kad grūdinimasis ne tik stiprina sveikatą, bet palankiai veikia ir nuotaiką. Svečias priminė ir tai, jog norint būti sveikam reikia nepamiršti ir sveikos mitybos, ir fizinio aktyvumo, darbo bei poilsio rėžimo.
Vaikai svečiui uždavė klausimų, į kuriuos jis noriai atsakinėjo.