RYTMETIS SU TĖVELIAIS ,,SEKU,SEKU PASAKĄ….‘‘
2019-11-26

RYTMETIS SU TĖVELIAIS ,,SEKU,SEKU PASAKĄ….‘‘

,,Giliukų“, ,,Pėledžiukų“ ir ,,Riešutėlių“ grupių vaikai  dar tik mokosi skaityti, todėl lapkričio 25 d. į svečius pasikvietėme  mamas ir močiutes. Atvykus į mokyklą mažųjų laukė staigmena – savo vaikystės mėgstamas pasakas sekė vaikų mamytės ir močiutė. Nojaus ir Indos mamytė ir Aurėjos močiutė skaitė vaikams pasakas apie strazdą ir lapę. Priešmokyklinukai atidžiai klausėsi pasakų, nes jos  puiki tėvų ir vaikų bendravimo priemonė. Išklausę pasakas, pasidaliję įspūdžiais bei jas aptarę, vaikai mėgino pasakas ir suvaidinti, žaidė žaidimą ,,Roputė“. Paskui visi piešė labiausiai patikusios pasakos veikėjus, gamino nuostabius skirtukus knygoms ir knygutę ,,Vištytė ir gaidžiukas“. Dėkojame mamytei ir močiutei už kartu praleistą rytmetį, kuris vaikų pasaulį padarė šiltesniu.