„Aktyvus jaunimas“
2019-10-16

„Aktyvus jaunimas“

Mūsų mokykloje spalio 9 d.vyko mokymai  aštuntų klasių moksleiviams „Aktyvus jaunimas“, kuriuos vedė psichologė Lina Straukė.

Mokymų tikslas – paskatinti jaunimą būti aktyviais, pilietiškais savo bendruomenės nariais suvokiančiais savo vertybes, atsakomybę už savo elgesį ir ateitį.

Mokymų metu per įvairias praktines užduotis moksleiviai turėjo galimybę sąmoningiau suprasti pilietiškumą tiek Lietuovos, tiek pasaulio kontekste. L. Straukė pasidžiaugė, kad mokiniai įvardino daug jiems svarbių vertybių tokių kai tėvynė, šeima, draugai ir kt.

Džiaugiamės, kad moksleiviai kūrybiškai kūrė lietuvos piliečio gyvenimo istorijas, kuriose atsikleidės įvairios socialinės problemos, kurias mokiniai mato savo aplinkoje. Jie turėjo galimybę analizuoti ir geriau suprasti kokias pasėkmes gali turėti vienokie ar kitokie  gyvenime daromi sprendimai, o tas skatino susimąstyti apie savo asmeninę gyvenimo viziją ir sąmoningumą.

Šis projektas „Jaunimo informavimas ir švietimas, siekiant paskatinti juos

aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose“ (Nr. 10.1.2-ESFA-K-917-01-0024) finansuojamas ESF lėšomis.