STEAM naujienos
Ugdymas

STEAM naujienos

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija, įsijungusi į tarptautinį tinklą STEAM (iš anglų kalbos – gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai ir matematika), siekia mokykloje populiarinti gamtos mokslus, inžineriją, menus, technologijas ir matematiką. Mokslas ir inovacijos žaibišku greičiu žengia į priekį ir integruojasi į žmogaus gyvenimą.

Jūratė Kanišauskienė
Veiklų koordinatorė

1.Plėtoti NVŠ pasiūlą papildant ją programomis “Finansinis raštingumas”, “Robotika”, “3D projektavimas”.

2. Vykdyti mokyklos projektinę veiklą (“Geocaching” projektas).

3. Vesti integruotas pamokas “Iš mokyklos klasių – į žaliąsias klases”. Kūrybinių dirbtuvių kūrimas, organizuoti išvykas ir pamokas kitose edukacinėse ervėse.

4. Organizuoti konkursus “Olympis”, “Bebras”, nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą, “Kings”, įvairius mokyklos konkursus.

5. Organizuoti dalykines olimpiadas.

6. Įgyvendinti nacionalinius projektus „Informatika pradiniame ugdyme”, “Integralus gamtamokslinis ugdymas 5-8 klasėse”, “Šviečiamoji gyvulininkystė”.

7. Organizuoti mokinių kūrybines dirbtuves ir muges.

8. Bendradarbiauti su socialiniais partneriais STEAM dalykų ugdymo srityse.

9. Tobulinti STEAM dalykų mokytojų kompetencijas (kvalifikacijos kėlimas).

10. Stebėti STEAM dalykų ugdymo kokybę ir vykdyti tyrimus.

11. Vykdyti informacijos apie mokyklos STEAM veiklas sklaidą (meniu punktas e-svetainėje, dalyvavimas konferencijose, kt.).

12. Bendradarbiauti su STEAM mokyklų tinklo narėmis.

13. Maksimaliai išnaudoti gamtos mokslų laboratorijos erdves ir priemones organizuojant ugdymą.

14. Plėtoti karjeros ugdymą, organizuoti pažintines ekskursijas į įmones ir įstaigas, susitikimus su verslo atstovais.

15. Kita veikla (nenumatyta plane, bet įgyvendinta)