VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJOS KLASĖSE PRASIDĖJO DŽIUGI MOKSLO GIESMĖ!
2020-09-01

VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJOS KLASĖSE PRASIDĖJO DŽIUGI MOKSLO GIESMĖ!

Mokykla, pradėdama įgyvendinti penkerių metų strateginį planą, nusimatė veiklos ir gyvenimo krypties apibūdinimą – savo misiją.  Progimnazijos bendruomenė įsipareigoja kurti Kudirkišką bendrystę prasmingu ugdymo turiniu ir įtraukiančiais mokymo būdais, tėvai pasižada padėti ugdyti vertybiškai sąmoningą ir išsilavinusį žmogų. Kviečiame visą kolektyvą plėtojant tradicijas stiprinti bendruomenę ir puoselėti gerą reputaciją, kartu siekti profesionalumo, ugdymo kokybės ir bendro tikslo – džiugios mokslo giesmės! 

Pirmieji prie progimnazijos šventiškai nusiteikę būriavosi pirmokai  – nepaleisdami artimųjų rankos nekantraudami ieškojo mokytojo padrąsinančio žvilgsnio. Lydimi mokytojų keturių pirmų klasių mokiniai drauge su tėveliais dalyvavo mokslo metų pradžios šventėje Aušros alėjoje.  

Klasėse auklėtojai ir mokytojai vedė pirmąją pamoką-šventęIšradingumo nestigo nė vienai mokytojai – vienur išaugo mokslo ir žinių medis, kitus mokytoja palydėjo į skrydį lėktuvu įspėdama, kad „viso proceso metu privaloma mėgautis procesu, daug klausinėti, smalsauti, domėtis, tyrinėti, kurti ir svajoti“ 

Progimnazijos ugdytinius išlydėjome su Kudirkišką bendrystę įprasminančiais balionai– gražių, vaikiškų svajonių simboliu. Pradėkime naujuosius metus kupini ryžto, noro įrodyti sau ir kitiems, kad galime visi kartu sukurti džiugią mokslo giesmę. Tiesašie mokslo metai pareikalaus visų mūsų kantrybės, ištvermės, susiklausymo ir vieni kitų palaikymo, nes vyks ekstremalios situacijos aplinkybėmis. Tačiau paslaptis slypi paprastuose dalykuose  tegul nuoseklus misijos įgyvendinimas ilgą laiką ir dėmesys kiekvienam vaikui daro stebuklus! 

Su naujaisiais mokslo metais mus visus!  

Mokslo ir žinių diena – vadinama tiesiog Rugsėjo 1-oji – šiais metais Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje tapo MISIJOS diena.