Tarpklasinės  5–6 klasių grindų riedulio varžybos 2022
2022-05-05

Tarpklasinės  5–6 klasių grindų riedulio varžybos 2022

Grindų riedulys – komandinė sporto šaka, tinkanti suaugusiems ir vaikams, berniukams ir mergaitėms. Grindų riedulys išsiskiria paprastumu, leidžia aktyviai leisti laisvalaikį ir fiziškai lavintis. Vienas pagrindinių grindų riedulio privalumų – jo prieinamumas, tapti žaidėju labai paprasta. Kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, fizinių sugebėjimų gali čiupti lazdą ir prisijungti prie žaidėjų būrio!

Mokinių pageidavimu ir kūno kultūros mokytojų iniciatyva, trečiadienio popietę mūsų mokykloje praūžė ilgai lauktas 5–6 klasių grindų riedulio turnyras. Varžybose dalyvavo 6 komandos, kurios pačios save pranoko originaliais pavadinimais: ,,Juodvarniai’’, ,,Profai iš Havajų’’, ,,Puponautai’’, ,,Smurfai’’, ,,Šiaurės lyga’’, ,,Kebabai’’. Nuo pat pirmų rungtynių užvirė inirtinga kova, penktokai nenusileido šeštokams, o mergaitės – berniukams! Tris valandas trukęs varžybų maratonas išaiškino varžybų nugalėtojus, kuriais tapo 6a klasės  ,,Puponautų‘‘ komanda. Antrą vietą iškovojo 6c klasės ,,Šiaurės lyga‘‘, o trečią vietą  – visus savo geru žaidimu nustebinusi 5c klasės ,,Juodvarnių‘‘ komanda. Dėkojame mokyklos administracijai už  nerealaus skonio ir dydžio prizus – šakočius!