Susitikimas su Sigute Ach!
2020-12-09

Susitikimas su Sigute Ach!

Progimnazijos 2R klasės mokiniai dalyvauja Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šeduvos filialo inicijuotame projekte ,,Kūrybiškumo skatinimas skaitymu“. Projektą, skatinantį vaikus skaityti ir kurti, dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

2R klasėje virtualiai svečiavosi dailininkė, knygų iliustratorė, rašytoja, leidyklos ,,Nieko rimto“ įkūrėja Sigutė Abramavičienė. Viešnia su mokiniais bendravo iš savo dirbtuvių  leidyklos ,,Nieko rimto“  bibliotekoje. Susitikimą rašytoja pradėjo nuo pokalbio apie vaizduotės treniruoklį – KNYGĄ. Pažymėjo, kad knygų skaitymas lavina vaizduotę ir išvaduoja iš nuobodulio.

Sigutė Abramavičienė mielai atsakinėjo į vaikų pateiktus kausimus, pasakojo apie savo laisvalaikį, pomėgius, atskleidė slapyvardžio – Sigutė Ach – atsiradimą Po pokalbio dailininkė mažuosius kudirkiečius pakvietė į kūrybines dirbtuvėles, kuriose supažindino su akvarelės paslaptimis, mokė kaip vandeniu ir akvarele iš dėmelių kurti įvairiausius niekučius, kurių vaizduose galima įžvelgti net skonį, kvapą, garsus. Vaizduotei lavinti, knygai ir jos menui pažinti, kurti ir lavintis yra skirtos dailininkės, rašytojos kūrybos pamokos.

Džiaugiamės galimybe susitikti, pabendrauti su Sigute Ach, pažinti, atrasti ir išbandyti naujas idėjas!