STEM seminaras Graikijoje
2019-10-10

STEM seminaras Graikijoje

Spalio 3–5 dienomis Patroje,  trečiame pagal dydį Graikijos mieste, vyko tarptautinis seminaras „STEM demokratija mokytojams“.  Į renginį susirinko mokytojai ir  dėstytojai iš dvylikos šalių. Lietuvai atstovavo penki mokytojai, laimėję atranką ir gavę Švietimo Mainų Paramos Fondo dotacijas. Mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Gitana Gecienė buvo laimingųjų tarpe. Kartu su kolegomis iš Graikijos, Italijos, Danijos, Vokietijos, Portugalijos mūsų mokyklos mokytoja dalyvavo įvairiose veiklose, dalijosi  patirtimi, sėmėsi žinių bei idėjų. Mokytoja turėjo puikią galimybę palyginti įvairių šalių švietimo sistemas, pasidžiaugti mūsų mokykloje vykdomos STEAM programos pasiekimais. Grįžusi į mokyklą, mielai dalinasi savo įspūdžiais ir naujais patyrimais su kolegomis ir STEAM komandos nariais.