Skirtukas draugui
2020-10-19

Skirtukas draugui

Spalio mėnesį progimnazijos 2R klasės mokiniai prisijungė prie tarptautinio mokyklų bibliotekų mėnesio ,,Skaitymas – vienas iš kelių į sveikatą ir gerovę“ veiklų. Lankėsi INDIGO mieste, kuriame bibliotekininkė supažindino vaikus su įvairiais skaitymo būdais, veikiančia MOBIO sistema.  Dalyvaudami projekte ,,Skirtukų mainai“, antrokai kūrė knygų skirtukus draugams. Kūrybos procese taikė tiek tradicines, tiek ir netradicines išraiškos priemones. Panaudodami grafinės raiškos technikas, spalvinimo pagrindus, ant pieštuko formos skirtukų užrašė klasės draugų vardus. Taip mokiniai mokėsi suvokti, kad tą pačią kūrybinę idėją galima perteikti integruojant skaitymą, rašymą, dailę ir technologijas. Skirtukas draugui – geriausias paskatinimas skaityti ir gerbti knygutes. Tad kviečiame visus apsilankyti spalio mėnesį INDIGO mieste veikiančioje 2R klasės mokinių kūrybinių darbų parodoje ,,Skirtukas draugui“!