Renginiai, skirti paminėti Vasario 16-ąją
2020-02-23

Renginiai, skirti paminėti Vasario 16-ąją

Praėjusią savaitę Kudirkaičių būrelio mokiniai pakvietė visus pilietiškus bei kūrybingus mokinius sudalyvauti patriotinio rašinio konkurse tema ,,Istorinė asmenybė, kuria aš labiausiai žaviuosi“. Džiaugiamės, kad skaitydami mokinių rašinius šį kartą tikrai likome nustebinti originalių, individualų santykį atskleidžiančių mokinių darbų.
Pirmoji vieta už rašinį apie Joną Basanavičių atiteko 5a klasės mokinei Augustinai Janušauskaitei. Antrąją vietą laimėjo 8b klasės mokinė Agnė Kapitanskytė, rašiusi apie garsiąją Barborą Radvilaitę. Trečią vietą pasidalino 6b klasės mokinė Aistė Jankūnaitė ir 3a klasės mokinė Ūla Smirnovaitė.
Penktadienio popietę Kudirkaičių būrelio nariai sudalyvavo ir pilietinėje akcijoje, kurios metu aplankė mieste esančius paminklus Lietuvos Nepriklausomybės kovų kariams, nunešė prie jų gėlių, prisiminė, kuo šios kovos svarbios mūsų šalies istorijai.