RAŠTINGIAUSIAS PRADINUKAS
2023-01-23

RAŠTINGIAUSIAS PRADINUKAS

Sausio 23 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs 2-4 klasių rašintgiausio pradinuko konkursas „Branginkime gimtąją kalbą“. Mokinukai diktantus rašė pagal amžiaus grupes, šiek tiek jaudinosi, bet labai stengėsi. Konkurse dalyvavo net trisdešimt vienas dalyvis.

2 klasių mokinių grupėje pirmąją vietą laimėjo Liucija Vernerytė 2M kl., antrąją vietą užėmė Viltė Černiauskaitė 2E kl., trečiąją vietą laimėjo Emma Grubliauskaitė 2S kl. Mokines konkursui parengė mokytojos Diana Muraulienė, Vaiva Barauskienė, Vilija Skvarnavičienė.

3 klasių mokinių grupėje pirmąją vietą laimėjo Arentas Savickas 3G kl., antrąją – Adelė Poškutė 3R kl., trečiąją vietą – Gytis Molnikas 3N kl. Mokinius konkursui parengė mokytojos Jūratė Motiečienė, Rasa Varkulevičienė, Birutė Bulatovienė.

4 klasių mokinių grupėje pirmąją vietą laimėjo Karolina Adomaitytė 4R kl., antrąją – Smiltė Vaičeliūnaitė 4D kl. ir trečiąją vietą – Urtė Štankelytė 4R kl. Mokinius konkursui parengė mokytojos Rasmuta Valčiukienė ir Danutė Vaičiurgienė.

Sveikiname ne tik konkurso nugalėtojus, bet ir visus dalyvius. Džiaugiamės ir didžiuojamės visais!!!