Priešmokyklinukai dovanoja savo šypsenas visiems
2019-10-03

Priešmokyklinukai dovanoja savo šypsenas visiems

ŠYPSENA  galinga, ji suteikia žmogui gerąsias emocijas: nusiraminimą, padrąsinimą, palengvėjimą ir džiaugsmą.Kas,jei ne mažiausieji šypsosi iš visos širdies.

Todėl spalio 2 dieną  priešmokyklinukai  nutarė paminėti Tarptautinę šypsenos dieną. Šia proga vaikai žiūrėjo filmuką, kalbėjosi apie šios dienos reikšmę žmogaus gyvenime,karpė raideles, dėliojo tą žodį , pūtė balionus, ant jų piešė besišypsančius veidelius. Smagiai padirbėję mokinukai savo šypsenas įamžino rėmeliuose.Vaikų palinksminti atvyko Rasa Atkočiūnienė, persirengusi klouniuke šypsniuke. Ji ugdytiniams suteikė daug juoko,kartu su jais žaidė žaidimus, dainavo.

Laikas prabėgo greitai ir  linksmai.Gera buvo matyti besišypsančius mokinukus.Psichologai tvirtina, kad žmonės su šypsena veide ne tik laimingesni, bet ir sveikesni. Tad dažniau šypsokimės!