Skaniai ir sveikai!
2019-05-17

Skaniai ir sveikai!

Ką valgyti, kad būtume sveiki ir energingi? Kaip gaminti, kad būtų greita ir skanu? Kaip vaikus atpratinti nuo nesveiko maisto? Tai klausimai, į kuriuos atsakymo ieškome kasdien ir, ko gero, visi. Į šiuos ir dar į daugelį kitų klausimų  gegužės 14 dienos popietę praktiniame maisto gaminimo  seminare – degustacijoje  atsakė  Rita Šilenskienė, pripažinta maisto ekspertė-praktikė, subalansuotos mitybos akademijos „Pirmas šaukštas“ įkūrėja ir vadovė, televizijos laidos „Sveikatos kodas“ mitybos įtakos sveikatai rubrikos vedėja. Lektorė ne tik gyvai ir žaismingai dalijosi savo patirtimi su mūsų mokyklos mokytojais, bet ir gamino sveikus, skanius  pusryčių, pietų, vakarienės patiekalus iš įprastų  mums produktų. Šis seminaras – tai  puikus įrodymas, kad subalansuotas, sveikas maistas gali būti ir skanus, ir įvairus, o sveikas gyvenimo būdas nereikalauja didelių pastangų, užtenka tik noro. Puikių receptų  galime rasti sveiko maisto ekspertės parašytoje knygoje „Pirmas šaukštas“ . Joje patys receptai bei maisto produktai yra suskirstyti pagal metų laikus ir paros laiką. Tad gaminkime sveikai ir skaniai!

Širdingai dėkojame Radviliškio sveikatos biurui už šį  naudingą ir įkvepiantį keistis susitikimą su R.Šilenskiene.