Paroda „Kelionių magija“
2019-05-15

Paroda „Kelionių magija“

Mokslo metai jau rieda į pabaigą, saulutė vis dažniau kviečia į lauką, todėl kiekvienas  pagalvoja apie keliones. Apie keliones, o tiksliau apie pasaulio šalis, pagalvojo ir geografijos mokytoja J. Kanišauskienė kartu su savo mokiniais. Taip atsirado piešiniai, kuriuose pavaizduoti pasaulio šalių kontūrai, užpildyti tos šalies vėliavos spalvomis ir tai šaliai būdingais piešinukais. Kur piešiniai, ten ir dailės mokytoja D. Šipulskienė su savo mokiniais. O sujungus šias dvi grupes mokyklos valgykloje atsirado paroda „Kelionių magija“. Pažvelgus į šią parodą sužadinamas noras keliauti, pažinti pasaulio valstybes ir jų kultūrą, istoriją. Paroda ne tik šildo estetiškai, bet supažindina su valstybių vėliavomis, gilina geografines žinias.

Taigi, apžvelkime parodą, gal bus lengviau pasirinkti vasaros kelionės kryptį…