Nauja patirtis pristatant projektą
2019-05-14

Nauja patirtis pristatant projektą

 Gegužės 10 dieną mūsų progimnazijos komanda dalyvavo tarptautinėje konferencijoje ,,Pažinkime gimtąjį kraštą”, kuri vyko Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijoje.  Konferencijos tikslas –  skatinti  mokinius įgyti supratimą apie žmonių gyvenimą, bendruomenės ir tautos palikimą, gamtos ir žmogaus savitarpio ryšius,  kūrybiškai pristatyti savo gimtąjį kraštą.        Į šį renginį buvo pakviesti mokiniai ir mokytojai iš Latvijos bei Estijos.

Mūsų komanda šioje konferencijoje pristatė mūsų pačių paruoštą projektą ,,Tyrinėk, pažink, atrask. Radviliškio rajono dvarai ir juos supantys parkai”. Iššūkis buvo tai, kad pranešimą reikėjo pristatyti anglų kalba. Geranoriškai padėti sutiko anglų kalbos mokytoja Danguolė Valavičienė, esame jai dėkingi.

Pranešimai buvo įvairūs. Sužinojome apie partizaninį judėjimą Lietuvoje, apie inkliuzų tyrinėjimą gintaruose, apie mokymąsi įvairiose edukacinėse aplinkose. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo organizuotas protų mūšis ,,Pažinkime savąjį kraštą”.

Ši konferencija mums buvo nauja patirtis: pritaikėme anglų kalbos žinias, sužinojome, kaip dirba mūsų kaimyninių šalių mokyklos.