Mini mokymai progimnazijos mokytojams
2019-10-01

Mini mokymai progimnazijos mokytojams

Smarkiai besikeičiant laikmečiui, natūralu, kad, norint įsisavinti naujas žinias ir praktinius įgūdžius, būtina stiprinti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo pagrindus.

Tad mūsų progimnazijos mokytojai dalyvavo trijų dienų mini mokymuose „Mokymasis bendradarbiaujant“. Seminare sužinojome, kad toks mokymosi būdas padeda moksleiviams ne tik įgyti daugiau ir gilesnių žinių, bet ir ugdo svarbius socialinius įgūdžius, skatina draugiškumą, socialinį pažinimą, savigarbą.

Mokytojai įdėmiai išklausė ne tik teorinę medžiagą, bet ir išsiaiškino, kokie yra pagrindiniai bendradarbiavimo principai, sužinojo, kas yra socialinė ir profesionali partnerystė, lavino savo gebėjimus taikyti įvairius mokymosi bendradarbiaujant metodus atlikdami užduotis grupėse. Klausydami lektorių paskaitų, aktyviai dalyvavo diskusijose rūpimais klausimais.

Džiaugiamės ir dėkojame lektoriams Ž. Barkauskaitei ir V. Šoblinskui, kurių dėka trijų dienų seminaras patiko visiems mokymų dalyviams, nes buvo aktualu ir įdomu. Mes, mokytojai, gavome naudingos informacijos, kurią galėsime pritaikyti pedagoginėje veikloje, o įgytos žinios padės geriau planuoti veiklą bei gerinti mokyklos įvaizdį.