KŪRYBINĖ DIENA
2019-05-16

KŪRYBINĖ DIENA

Priešmokyklinio ugdymo grupėse ,,Giliukai‘‘ ir ,,Riešutėliai‘‘ nuolat vyksta kažkas įdomaus. Šį kartą vaikus aplankė Radviliškio miesto dailės mokyklos mokytojos Neringa Kestenienė ir Dalia Morkienė.  Jos papasakojo apie dailės mokyklą, susipažino su vaikais ir bendraudamos su jais nuteikė juos kūrybiniam darbui – padaryti gražiausios žuvytės trafaretą.

Mokinukai pasakojo, kokias žuvytes žino, kur jos gyvena. Diskutavo, kaip jos šnekasi tarpusavyje, ar girdisi, kaip plaukioja akvariume. Viską išsiaiškinę vaikai atsipalaidavo ir ėmė mėgautis kūrybiniu procesu. Netrukus ant suolų buvo galima pamatyti įvairiausių popierinių žuvyčių, gražesnių vieną už kitą. Mokinukai savo darbeliais buvo patenkinti, kartu su mokytojomis net vaidinimus bandė kurti.

Dailės mokyklos mokytojos Neringa ir Dalia džiaugėsi tokiais kūrybingais priešmokyklinukais.