Kudirkiečiai ir vėl skina sportines pergales
2019-10-04

Kudirkiečiai ir vėl skina sportines pergales

Spalio 2 dieną Radviliškio miesto Sąjūdžio vardo stadione vyko rajoninės  lengvosios atletikos ,,Švediškos estafetės“ varžybos, skirtos mokytojų dienai paminėti. Varžybose dalyvavo Vaižganto, Vinco Kudirkos progimnazijos, Šiaulėnų, Lizdeikos, Šeduvos, Grinkiškio gimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos sportininkų komandos.

Rajono mokyklų jaunųjų atletų komandos varžėsi penkiose skirtingose kategorijose. Žinoma, mums labai džiugu pranešti, kad Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos sportininkai dar kartą įrodė esantys atletiškiausi viso rajono mokiniai. Tad sveikiname V. Kudirkos progimnazijos mokinius: Urtę Baranauskaitę, Agnę Kucinaitę, Roveną Gerulytė ir Enriką Petrauskaitę, Kajų Onaitį, Emilį Montvydą, Beną Nasicką ir Dagnių Varikaš, 5–6 klasių mergaičių ir berniukų grupėse laimėjusius pirmąsias vietas. 7–8 klasių merginų ir vaikinų grupėse rajono čempionų vardą iškovojo taip pat kudirkiečiai: Nemirseta Volkovaitė, Emilė Jazdauskaitė, Melita Mikalevičiūtė, Kamilė Petrėtytė, Tumas Grigaliauskas, Simas Krukauskas, Armandas Jankevičius ir Matas Laukys.

Aišku, V. Kudirkos progimnazijoje mokosi pačios sportiškiausios Lietuvos merginos, todėl kūno kultūros mokytojai nutarė progimnazijos aštuntos klasės atlečių komandai suteikti galimybę varžytis su Radviliškio rajono gimnazistėmis. Nesvarbu, jog mūsų merginos už kitas dalyves metais ar dviem jaunesnės, bet  kudirkietės įrodė, kad yra stipriausios ir tarp gimnazisčių. Didžiuojamės savo žvaigždėmis: Auste Šimkute, Justina Burbaite, Agne Kapitanskyte ir Vanesa Tomkevičiūte, įrodžiusioms, kad sportinis azartas ir puikus pasiruošimas gali nugalėti bet ką.