Kaip (į)vyksta bendruomeniškumo egzaminas?
2022-06-20

Kaip (į)vyksta bendruomeniškumo egzaminas?

Birželio devintosios vakarą šventinė nuotaika pasklido Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje. Čia įvyko pirmasis progimnazijos Bendruomenės festivalis!
Nuo pat pirmų akimirkų visus svečius pasitiko įvairios pramogos, o išskirtinėmis vaikų rankų darbo dekoracijomis festivalyje džiaugėsi per tūkstantį bendruomenės narių. Per šeši šimtai mūsų progimnazijos mokinių dalyvavo muzikiniuose pasirodymuose, masinis draugų šokis bendram pasirodymui sukvietė per keturis šimtus šokėjų.
Šventės dalyvius pasveikino progimnazijos direktorė Rasa Dagienė, kuri pasidžiaugė, kad pandemija mūsų neišgąsdino. Mes ir toliau švenčiame, džiaugiamės bendryste.
Sveikinimo kalbas tarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir šventėje apsilankęs Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas. Svečiai džiaugėsi gražiomis šventėmis, linkėjo kuo didžiausios sėkmės visiems, dalyvaujantiems rungtyse, ir džiaugėsi, kad tiek daug bendruomenės narių moka švęsti.
Po koncertinės programos prasidėjo rungčių ir veiklų laikas, kur gerą nuotaiką kūrė visi atvykę – rungčių saleles užplūdo azartiškai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai. Vieni išdrįso dalyvauti karaoke, kiti bendravo pikniko zonoje. Robotikos akademija kvietė susipažinti su robotu atliekant programavimo užduotį, užduotyje „Molinis ąsotis“ iš atskirų detalių prašėsi būti surenkamas ąsotis, papuoštas mokyklos logotipu. Draugystės išbandymu tapo rąsto pjovimo rungtis, kur dvitraukiu pjūklu reikėjo atpjauti apvalios medienos gabalą. Užduotyje „Taiklioji ranka“ reikėjo įmesti tris kankorėžius į talpą. Žiedų valdovo rungtyje kiekvienas žaidėjas žiedus metė ant taikinio. Mini golfo užduotyje pataikyti į taikinį mušant kamuoliuką golfo lazda. Rungtis „Taiklusis šaulys“ kvietė į taikinį pataikyti vandens šautuvu.
Dvidešimt du edukaciniai ir sveikatingumo užsiėmimai laisvalaikio zonoje privertė paplušėti ir pagalvoti, tačiau buvo verta, nes namo net aštuoni vaikai grįžo su įspūdingais prizais. Už juos dėkingi esame savo šventės rėmėjams: UAB „Robotikos akademija“, užkandinė „ROLKA“, UAB „Avelaka“, UAB „Entomas“. UAB JVG įsteigė grindinį prizą vasarai – dviratį! Bendruomenės stalas galėtų patekti į rekordų knygą, nes vaišės ant dvidešimties metrų stalo vos tilpo!
Kiekvienam atėjusiam mūsų bendruomenės nariui dėkojame už norą susitikti, bendrauti ir dalyvauti. Labai džiaugiamės, kad šventė sulaukė tokio didelio tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto.
Dėkojame už gražią šventę visiems progimnazijos mokytojams, didžiuojamės šaunia ir sportiška progimnazijos bendruomene.
Drąsiai galime pasidžiaugti, kad mūsų bendruomenė išlaikė bendruomeniškumo egzaminą ir nusipelnė gražiausių vasaros įspūdžių!