Ir mes su džiaugsmu palydime mokslo metus
2019-06-28

Ir mes su džiaugsmu palydime mokslo metus

Dalinamės šilčiausiomis akimirkomis iš paskutiniojo, kulminacinio šių mokslo metų mokytojų susirinkimo. Ir mes kaip viščiukus suskaičiavome šių mokslo metų džiaugsmingiausius įvykius ir laimėjimus, pasveikinome naujuosius kolektyvo magistrus, mokyklos vardą garsinančius mokytojus, visus metus įvairiose mokymo programose  plušėjusius ir pagaliau sertifikatus gavusius kolegas. Netrūko ir smagiai rimtokų užduočių – dirbdami grupėse aptarėme šių mokslo metų mokinių pažangumą, pasidžiaugėme šauniausios mokyklos šauniausiais mokiniais. Skanaudami gardžią juodą kavą su cinamoninėmis bandelėmis juokavome ir kūrėme artėjančių vasaros atostogų planus. Ir, žinoma, svajojome apie artėjančių mokslo metų pradžią, kuomet vėl visi susibursime tam, kad siektume aukščiausių rezultatų!