,,Gyvoji žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai“
2020-11-16

,,Gyvoji žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai“

Progimnazija, dalyvaudama projekte ,,Gyvoji žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai“, pasirinko pagilinti žinias apie žiogą. Šiuo vabzdžių karalystės atstovu labai susidomėjo 2R klasės bendruomenė! Gilindamiesi į pasirinkto gyvūno pasaulį, naudojomės įvairiais informacijos šaltiniais ir sužinojome daug įdomių dalykų: žiogas – trijų porų kojų savininkas, kurį lengva pažinti iš labai ilgų šuolių ir antenų. Jis gyvena beveik visuose Žemės kampeliuose. Žiogai klausosi kojomis! Šias būtybes galima išgirsti 100 m atstumu. Žiogo garsai melodingi, pasižymi unikaliu skambesiu. Susižavėjimą žiogu išreiškėme pasitelkdami kūrybines idėjas. Klausėmės melodijų ir patys dainavome dainą ,,Žiogas“, imituodami šį gyvūną judesiais, kūno išraiška, taip pažymėdami gyvastingumo, linksmumo dorybes. Žiogai aktyvūs tiek dieną, tiek naktį, tai ir mes stengėmės aktyviai bendradarbiaudami įsitraukti į projekto vykdymą: visą savaitę planavome, su tėveliais tarėmės, kūrėme kostiumus, kad diena be uniformų būtų ne tik linksma, bet ir ryškiai žalia! Juk 2R klasės mokiniai, kaip ir žiogai, nepretenzingi aplinkos sąlygoms, jie mėgsta bandyti, atrasti ir džiaugtis!