GELTONA – ŽALIA – RAUDONA
2020-02-14

GELTONA – ŽALIA – RAUDONA

Šios trys magiškos Lietuvai spalvos gali virsti viskuo. Tai įrodė mūsų mokyklos mokiniai Dagnė, Smiltė, Lėja, Viktorija, Ignas ir Dominykas, kurie atstovavo mokyklą Radviliškio miesto bibliotekoje vykusiame renginyje „Geltona, žalia, raudona“ skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Renginio tema buvo „Maistas ir spalvos“. Šventė prasidėjo muzikine programa.
Po to renginio vedėja Vaida Balčiūnaitė susirinkusiesiems akcentavo švenčiamos istorinės datos reikšmę, svarbą Lietuvai ir kiekvienam jos piliečiui, priminė pagrindinius šios laisvės dienos simbolius.
Reikėjo pristatyti patiekalą, kuris spindi šiomis trimis spalvomis. Moksleiviai patiekė savo sukurtas salotas, ragavo kitų pagamintus valgius.