Dovanoti yra gera
2020-01-05

Dovanoti yra gera

Sulaukę naujų kalendorinių metu mes dažnai mėgstame prisiminti tai, ką geriausio jau pralėkusiais metais patyrėme. Ne išimtis yra ir mūsų progimnazijos bendruomenė. Žinoma, neįtikėtinų pasiekimų, triuškinančių pergalių, inovatyvių projektų tikrai netrūko. Tačiau vienas mūsų visų atliktas darbas itin stipriai dabar šildo ir paglosto širdis.  

Ar pamenate praėjusiais metais vykusią tradicinę Pyragų dieną? Šios akcijos metu mūsų mokyklos bendruomenei pavyko surinkti. 720 eurų, kuriuos žadėjome paaukoti šiuo metu pagalbos prašantiems Lietuvos vaikams. Tačiau pasitarę nusprendėme, kad šį kartą mums vertėtų pagaliau atsigręžti ir pagalbos ranką ištiesti šalia mūsų esantiems ir šiuo metu stokojantiems mūsų bendruomenės nariams. Gerosios fėjos aplankė tuos vaikučius ir išsiaiškino, ko jie labiausiai trokšta. Gal kam ir pasirodys keista, tačiau dovanų jiems nereikėjo nei madingų žaislų, nei išmoningiausių telefonų. Jų širdelėse kukliai ruseno noras gauti naujus nuosavus batus ar pirmą kartą patirti, koks jausmas yra apsivilkti visiškai naują striukę, kuri yra skirta tik tau vienam, o ne paveldėta iš vyresnio brolio arba sesers. Tad visus Pyragų dienos metu surinktus pinigus nusprendėme paskirti mūsų didelės šeimos silpniausių narių troškimų išsipildymui. Pasinaudojus turimais pinigais mums pavyko pradžiuginti 14 vaikučių, kuriems praėjusios Kalėdos bene pirmą kartą buvo tokios įspūdingos.  

Džiugu, kad sugebame išlikti tokia mokyklos bendruomene, kuri globoja ir saugo savo narius bei sugeba ne tik džiaugtis vieni kitų laimėjimais, bet ir pastebėti šalia esančius ir ko nors stokojančius. Tad sulaukę naujų metų padėkokime vieni kitiems už tai, kad vis dažniau prisimename, kaip  gera yra dovanoti laimę kitiems.