DofE (The Duke of Edinburgh’s International Award)
2022-08-22

DofE (The Duke of Edinburgh’s International Award)

DofE (The Duke of Edinburgh’s International Award) yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudamas gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, geriau pažinti save. Dalyvaudamas DofE apdovanojimuose  gali kryptingai ugdyti įgūdžius, kurie jau ir taip yra tavo gyvenimo dalis, arba gali pradėti užsiimti veikla, apie kurią anksčiau net nebuvai pagalvojęs. Dalyvaudamas programoje jaunuolis pats išsikelia savo tobulėjimo tikslus ir planuojasi veiklas.
Vasarą DofE Lietuva bendruomenei buvo darbinga – vyko net dvi ženklelių įtekimo ceremonijos nuostabioje vietoje – VU Botanikos Sode. Net 3 mūsų mokyklos mokiniai atsiėmė bronzos apdovanojimus. Pirmą programos lygį sėkmingai baigė ir asmeninius bei komandinius iššūkius atliko Melita Mikalevičiūtė, Benas Nasickas ir Tautvydas Genys.
Apdovanojimų metu mokyklai įteiktas ir SUB-LICENCE sertifikatas.
DofE’s komanda mūsų mokykloje:
programos koordinatorė Rasa Dagienė, DofE vadovė Kristina Poškienė, Žygių vadovė Živilė Bagūnaitė.