,,Aš žinau, kas yra garbė! O tu?”
2019-06-26

,,Aš žinau, kas yra garbė! O tu?”

Gegužės-birželio mėnesiais vyko Vinco Kudirkos progimnazijos ir VšĮ ,,Radviliškio ligoninė“ organizuotas piešinių-logotipų konkursas ,,Aš žinau, kas yra garbė! O tu?”. Konkursui buvo pateikta apie penkiasdešimt 5–8 klasių mokinių darbų. Mokiniai įvairia menine technika bei kompiuterinėmis programomis siekė iliustruoti savo požiūrį į garbingą, atsakingą ir sąmoningą žmogaus elgesį. Komisija išrinko tris, labiausiai konkurso temą atspindinčius, piešinius: I-oji vieta atiteko 5b klasės mokinei Miglei Balčiūnaitei, II-oji – 8c klasės mokiniui Domantui Radvilai, III-ioji –  6b klasės mokinei Auksei Gajauskaitei. Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei organizatorių dovanėlėmis. Rudenį ligoninėje bus surengta piešinių paroda, o Miglės darbas bus paverstas lipduku-logotipu, kuris puoš VšĮ ,,Radviliškio ligoninės“ duris.