Mokyklinė apranga
Informacija tėvams

Mokyklinė apranga

Mokinio uniforma – pagarbos progimnazijai ir jos tradicijoms išraiška, vidinės kultūros, estetinio skonio ugdomoji dalis.
Mokinio elgesio taisyklėse nurodoma, kad mokyklinę uniformą reikia dėvėti kiekvieną dieną, išskyrus penktadienį.
Kasdieninę mokyklos uniformą sudaro tamsiai mėlynos spalvos uniforminis megztinis arba liemenė su mokyklos ženklu ir tamsiai mėlynos arba juodos kelnės/languoti sijonai.
Šiltuoju metų laiku vietoj megztinio, liemenės mokiniai mūvi mėlynos ar klasės susitarimu pasirinktos spalvos sportinius arba polo marškinėlius be jokių užrašų.
Šventinę mokyklos uniformą sudaro tamsiai mėlynos spalvos uniforminis megztinis arba liemenė su mokyklos ženklu, tamsiai mėlynos arba juodos kelnės/languoti sijonai, balti marškiniai/palaidinės, aksesuarai – kaklaraištis, kaklajuostė.
Valstybinių, progimnazijos švenčių, konkursų, reprezentacinių renginių metu, taip pat atstovaudami progimnazijai rajono ir respublikiniuose renginiuose, mokiniai privalo dėvėti mokyklinę uniformą.
Penktadienis – laisvo stiliaus diena, kurios metu galima dėvėti sukneles, sijonus, džemperius, megztinius, palaidines, marškinėlius be užrašų, laisvo stiliaus kelnes arba šortus iki kelių.
Sportinė apranga dėvima kūno kultūros pamokose.