Mėnesio veiklos planas
2024 m. kovo mėnesio renginių planas
Progimnazijos veiklos plano įgyvendinimas | ||||
Priemonė | Misija | Atsakingas | Laikas | Vieta |
Tarpinio rezultato „Stiprinama mokytojų ir mokinių bendrystė“ aptarimas su atsakinga darbo grupe | Mokiniams | Justina Lukoševičienė | Kovo 7 d.
15.00 val. |
104 kab. |
Tarpinio rezultato „Visuminis atnaujinto ugdymo turinio (AUT) įgyvendinimas“ aptarimas su atsakinga darbo grupe | Mokiniams | Justina Lukoševičienė | Kovo 14 d.
15.00 val. |
104 kab. |
Tarpinio rezultato „Sudaroma galimybė mokiniams ir mokytojams eksponuoti išmokimą ir mokėjimą“ aptarimas su atsakinga darbo grupe | Vieni kitiems | Justina Lukoševičienė | Kovo 18 d.
15.00 val. |
104 kab. |
Misijos „Tėvams“ ir „Vieni kitiems“ dalyviai dėl priemonių įgyvendinimo kreipiasi individualiai pagal poreikį | Tėvams
Vieni kitiems |
Justina Lukoševičienė | Kiekvieną dieną
15.00 val. |
105 kab. |
Tarpinio rezultato „Veikiantis alumnų klubas“, „Veikiantis aktyvių tėvų klubas“ aptarimas su atsakinga darbo grupe | Bendruomenei | Renata Vasiliauskienė | Kovo 6 d.
14.50 val. |
Indigo |
Tarpinio rezultato „Bendruomenė švenčia 65-uosius mokslo metus“ aptarimas su atsakinga darbo grupe | Bendruomenei | Renata Vasiliauskienė | Kovo 20 d.
14.50 val. |
Techn. namelis |
„Ugdymo meistrai“ | ||||
Veiklos pavadinimas, forma | Vardas, pavardė | Laikas | Vieta | Dalyviai |
Pasidalinimas gerąja patirtimi tiriamojoje-praktinėje konferencijoje „STEBIU. KURIU. ANALIZUOJU.“ | Monika Barauskaitė Danutė Ruseckienė Rasa Smirnovienė |
Kovo 20 d. | Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos video konferencijų ir WEB transliacijų platformoje ZOOM. | Rasa Smirnovienė Danutė Ruseckienė Monika Barauskaitė |
,,Etnokultūrinis ugdymas pasitelkiant ZENTANGLE” | Rasmuta Valčiukienė | Kovo 19 d. | Derinama | Pradinių klasių metodinė grupė |
Parodos | |||
Paroda | Vieta | Laikas | Atsakingas |
Kūrybinių darbų paroda: „Tvarumas mūsų kasdienybėje“
|
4-as aukštas | Kovo 11-23 | Danutė Ruseckienė
Edvinas Povilaitis |
Autorinė kūrybinių darbų paroda ,,Velykų belaukiant” | Radviliškio r. sav. viešoji biblioteka | Kovas | Rasmuta Valčiukienė |
Šv. Velykų kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų
,,Mūsų kieme – margučiai pabiro” |
Aukštelkų skyriaus kieme | Kovo 18- balandžio 15 d | Kristina Vasiliauskienė
Snaiguolė Bulzgienė Inesa Alčauskienė |
6 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Laisvės spalvos“, skirta Kovo 11-ajai paminėti | 1-as aukštas | Kovo 8-20 d. | Darius Grigaliauskas
Ilona Prokofijovienė |
Margučių paroda „Velykų margumynai“ | 1-as aukštas | Kovo 22 d. | Ilona Prokofijovienė |
Paroda ,, Ką mums reiškia kryžius?” | Indigo | Kovas | Darius Grigaliauskas
Rūta Dorofėjinė |
8 kl. Mokinių darbų paroda skirta π dienai | Prie 202 kab. | Kovo 14- 31 | Rūta Bernikienė
Virginija Bartkevičienė |
Kovas – Frankofonijos mėnuo | 2-as aukštas | Kovo 1-8 | Vaiva Čižikaitė
Kristina Poškienė |
4G, 4N klasių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Pavasario spalvos” | 2-as aukštas | Kovo 15-30 | Jūratė Motiečienė
Birutė Bulatovienė |
Knygnešio dienai paminėti skirta paroda ,, Seniausia reikšmingiausia šeimos ar giminės knyga, jos istorija”. | Indigo | Kovo 15- 30 d. | Danutė Blužienė
Jovita Brunienė |
Renginiai | |||||
Data | Laikas | Renginys | Vieta | Dalyviai | Atsakingas |
03-01 | 9.00 val. | Rajono 8-12 kl. mokinių dailės olimpiada | Dailės mokykla | 8 kl. mokiniai | Daiva Šipulskienė |
03-01 | 8.00 val. | Integruota gamtos mokslų ir matematikos pamoka ,,Vandens būsenos. Vandens temperatūra.” | 408 kab. | 1P kl. mokiniai | Danutė Vaičiurgienė
Rasa Smirnovienė |
03.04-05 | 9.50-12.45 val. | Integruotos žmogaus saugos ir chemijos pamokos „Pavojingos cheminės medžiagos buityje“ | 402, 408 kab. | 8a, 8b, 8c | Lolita Rulienė
Monika Barauskaitė |
03.05 | 15.00 val. | Administracijos tarybos posėdis | Aktų salė | Mokytojai, darbuotojai | Ina Bajarauskaitė |
03-05 | 10.50 val. | Integruota lietuvių kalbos ir literatūros-muzikos pamoka ,,Dainuoju Lietuvą” | Aktų salė | 1G kl. mokiniai | Rasmuta Valčiukienė,
Ina Petraitienė |
03-05 | 9.00 val. | Rajoninės krepšinio varžybos | Sporto arena | 5-8 kl. mokiniai | Vygintas Juozapaitis
Darius Kavaliauskas |
03-05 | 13.05 val. | Integruota anglų kalbos ir dorinio ugdymo pamoka ,, Gerasis Aš” | Aerobikos salė | 7-8 klasės | Rūta Dorofėjienė
Gitana Gecienė |
03-06 | 8.30 val. | Žaismingos pėdutės vienybės trispalvėje | Kabinetas, aerobikos salė | PUG ,, Giliukai’’ | Justina Ručienė
Diana Onaitienė |
03-06 | 8.00-9.40 val. | Rusų kalbos konkursas ,,Nuo A iki Ja”
Integruotas rusų k. ir muzikos renginys |
403 kab. | 6a, 6b, 6c klasių mokiniai | Zita Stasiūnienė
Ina Petraitienė |
03-07 | 8.30 val.
9.30 val.
|
Edukacija ,,Žvakių fabrikėlis” | 107, 109 kab. | PUG ,,Giliukai” ir
,,Pelėdžiukai” |
Kristina Poškienė
Diana Onaitienė |
03-07 | 12.00 val. | Tarpklasinės 5-8 kl. Tinklinio varžybos, skirtos paminėti V. Kudirkos 65-mečiui | Sporto arena | 5-8 klasių mokiniai (sąrašas bus pasklebtas) | Vygintas Juozapaitis
Darius Kavaliauskas |
03-07 | 10.00 val. | Respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų I klasių mokinių protų mūšis ,,100 dienų mokyklos takeliu’’ | Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla | 1 klasių mokiniai | 1 klasių mokytojos |
03-08 | 10.00 val. | Nuotolinė pamoka ,,Įdomiausi pasaulio namai” | 205 kab. | 1P klasės mokiniai | Danutė Vaičiurgienė |
03-08 | 8.00 val. | Pilietinė iniciatyva, skirta Kovo 11-ajai paminėti „Tautinės giesmės giedojimas“ | Sporto arena | PUG, 1-8 klasių mokiniai, visi mokytojai | Menų ir FU metodinė grupė,
Aldona Jagminienė |
03-08 | 4 p. | Interaktyvi viktorina ,,Ką žinai apie Lietuvą, trečioke?” | 104 kab. | 3 klasių mokiniai | Vaiva Čižikaitė |
03-08 | 10.00 val. | Nuotolinė pamoka „Įdomiausi pasaulio namai“ | 102 kab.
103 kab. |
4R klasės mokiniai
4P klasės mokiniai |
Rasa Varkulevičienė
Jolanta Triščenkovienė |
03.13 | 1-7 p. | Nepamokinė 1-8 kl. Karjeros planavimo diena | Mokykla/kitos įstaigos pagal parengtą planą | 1-8 kl. mokiniai | Klasių kuratoriai/vadovai |
03.14-21 | Pamokų metu | Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė | Mokykla | 5-8 kl. mokiniai | Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė |
03.12-22 | Gyv. įg. pamokų metu | Projektinė veikla gyvenimo įgūdžių pamokose skirta Žemės dienai paminėti ,,Mes saugome Žemę“ | 408 kab. | 5 ir 7 klasių mokiniai | Monika Barauskaitė |
03-14 | 1-7 p. | Matematikos- dailės- technologijų projektas, skirtas π dienai | Mokykla | 8 kl. mokiniai | Virginija Bartkevičienė
Ilona Prokofijovienė Rūta Bernikienė Daiva Šipulskienė |
03-14 | 1-7 p. | Skaičius π. Kas tai? | 202, 304 kab. | 7 kl. mokiniai | Rūta Bernikienė
Virginija Bartkevičienė |
03-15 | 10.00 val. | Virtuali pamoka. Eurų gyvavimo ratas | 202 kab. | 8a kl. mokiniai | Rūta Bernikienė |
03.18-19 | 1-7 p. | Integruotos fizikos-chemijos pamokos. Įvairių žemės kūnų tankio nustatymas | Gamtos mokslų laboratorija | 8 kl. mokiniai | Rasa Smirnovienė
Monika Barauskaitė |
03.18-22 | 1-5 p. pagal parengtą planą | Veiklos skirtos Pinigų savaitei paminėti | 210, 303 kab. | 3E, 3M klasių mokiniai | Vaiva Čižikaitė
Diana Muraulienė |
03.19 | 4 p. | Mokyklinė matematikos olimpiada | 304 kab. | 5-8 kl. mokiniai | Matematikos mokytojos |
03.19 | 9.00 val. | Rajono 5-7 kl. dailės olimpiada | Radviliškio dailės mokykla | 5-7 kl. mokiniai | Daiva Šipulskienė |
03.19 | 12.00 val. | Pamoka kitoje aplinkoje | Radviliškio vandens valymo įrengimai | 6 kl. mokiniai. Iš klasės po 10 mokinių | Romusas Labanauskas
Monika Barauskaitė |
03.19 | 9.00 val. | Rajoninės merginų ir vaikinų tinklinio varžybos | Sporto arena | 5-8 klasių mokiniai | Vygintas Juozapaitis
Darius Kavaliauskas |
03.19 | 10.00 val. | Europos pinigų viktorina | Mokykla | 7-8 kl. mokiniai | Rūta Bernikienė
Virginija Bartkevičienė |
03-20 | 9.00 val. | TIP TOP į priekį; mokyklos 65 jubiliejaus žingsneliu | Mokyklos kiemas | PUG ugdytiniai | Diana Onaitienė
Kristina Poškienė |
03.20 | 9.50-10.50 val. | Užsienio kalbų Kengūra | Tikslinama | Mokiniai pagal sąrašą | Lolita Rulienė |
03.20 | 10.00 val. | „Mūsų žemelėj gyventi gera – mes žemės VAIKAI“ | „Kiškučių“ klasė | PUG ugdytiniai | Skaistė Leviškienė
Ieva Gedminienė |
03.21 | Laikas derinamas | Tarptautinis matematikos konkursas “Kengūra” | 304 kab. | 5-8 kl. mokiniai | Virginija Bartkevičienė |
03.21 | 13.00 val. | Viktorina „Velykų bobutės kraitelė” | 205 kab. | 1-2 klasių SUP mokiniai | Daiva Onaitienė
Jurgita Lukšienė |
03.21 | 15.00 val. | Metodinės tarybos pasitarimas | Technologijų namelis | MG pirmininkai | Ilona Prokofijovienė |
18-22 | 1-7 p. | Prevencinė akcija „BE PATYČIŲ“ | Mokykla | IUG, PUG, 1-8 kl. mokiniai | Irma Špokienė |
03.22 | 9.00 val. | Kultūros paso edukacija “Vaiduoklių medžioklė Kauno tvirtovės III forte”, orientacinis žaidimas “Kauno istorijos detektyvai”, ekskursija į Kauną | Kaunas | 5D klasės mokiniai | Ieva Gedminienė |
03.26
|
13.00 val.
|
Viktorina “Praleidžiu progą pasityčioti 2024!”
|
INDIGO | 5-8 klasės
|
Ieva Gedminienė
|
03.26 | 11.00 val. | Spektaklis „Žibitininkas ir žvaigždė“ | Radviliškio miesto kultūros centras | PUG „Kiškučiai“ | Saistė Leviškienė
Ieva Gedminienė |
03.26 | 11.00 val. | Spektaklis „Žibitininkas ir žvaigždė“ | Radviliškio miesto kultūros centras | 4G, 4N klasės mokiniai | Jūratė Motiečienė
Birutė Bulatovienė |
03 26 | 11.00 val. | Spektaklis ,,Žibintininkas ir žvaigždė” | Radviliškio miesto kultūros centras | PUG ,,Pelėdžiukai” ir ,,Giliukai” | Kristina Poškienė
Diana Onaitienė |
03-26 | 11.00 val. | Spektaklis ,,Žibintininkas ir žvaigždė” | Radviliškio miesto kultūros centras | 1P klasės mokiniai
|
Danutė Vaičiurgienė
|
03.26 | 15.00 val. | Administracijos tarybos posėdis | 104 kab. | Mokytojai | Ina Bajarauskaitė |
03.26 | 8.00-16.00 val. | Darbo tarybos rinkimai | Mokytojų kambarys, 104 kab. | Mokyklos darbuotojai | Jūratė Motiečienė |
03.26 | 11.00 val. | Teatro diena | Radviliškio kultūros centras | 3M klasės mokiniai
|
Diana Muraulienė |
03.26 | 11.00 val. | Teatro diena | Radviliškio kultūros centras | 3E klasės mokiniai | Vaiva Čižikaitė |
03.27 | 11.00 val. | Spektaklis ,,Bitučių vaistai” skirtas tarptautinei teatro dienai | Šeduvos globos namų padalinys. Aukštelkų savarankiško gyvenimo namai | ,,Bitučių” gr. ugdytiniai | Kristina Vasiliauskienė
Snaiguolė Bulzgienė Rūta Jackienė |
03.27 | 17.00-19.00 val. | Atvirų durų diena | Aukštelkų skyrius | Būsimi IUG ir PUG ugdytinių tėveliai | Justina Lukoševičienė |
03.28 | 10.00 val. | Kultūros paso edukacija „Margučių raštų magija” | 305 kab. | 2K mokiniai | Rūta Šedbarienė |
03.28 | 11.00 val. | Kultūros paso edukacija „Margučių raštų magija” | 308 kab. | 2P mokiniai | Loreta Sokienė |
03.28 | 12.00 val. | Kultūros paso edukacija „Margučių raštų magija” | 203 kab. | 3S mokiniai | Vilija Skvarnavičienė |
03.28 | 14 val. (tikslinama) | Radviliškio švietimo įstaigų darbuotojų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs’’ sportinės varžytuvės. | Sporto arena | Mokyklos darbuotojai | Vygintas Juozapaitis
Darius Kavaliauskas |
03.28 | 9.00 val. | Edukacija ,,Margučių raštai” su tautodailininke E. Prikockiene | 109 kab. | PUG ,,Pelėdžiukai” | Kristina Poškienė |
03.28 | Derinama | Radviliškio rajono 7–12 klasių mokinių technologijų olimpiada | Technologijų namelis | 7-8 kl. mokiniai | Ilona Prokofijovienė
|
25-29 | 8.00-14.00 val. | (Ne)kasdieniniai skaitymai, skirti Tarptautiniei vaikų knygos dienai paminėti | Mokyklos erdvės | 5- 8 kl. mokiniai | Danutė Blužienė
Jovita Brunienė |