Mokykloje veikia aktyvių tėvų klubas.

Mūsų tikslas – konstruktyvus dialogas tarp mokinių tėvų ir mokyklos, padedantis gerinti ugdymo kokybę ir praturtinti mokyklos kultūrinį gyvenimą. Kviečiame tėvus būti ne tik formaliais mokymosi įstaigos dalyviais - ateiti į mokyklą ne tik tuomet, kai kyla problemos, bet prisidėti prie aktyvaus mokyklos gyvenimo, kelti iniciatyvas, bendrauti, dalyvauti, organizuoti, keistis, inicijuoti, mokytis kartu.

Jeigu turite idėjų, pasiūlymų ar norite prie mūsų prisijungti, galite kreiptis į mokytoją Dianą Muraulienę – tel. 862082212, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Fb paskyroje Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos aktyvių tėvų klubas.

Gerbiami tėveliai, informuojame, kad nuo rugsėjo 29 d. iki gegužės 25 d. penktadieniais 19.30 – 21 .00 valandomis galime naudotis sporto arena.

Kviečiame tėvelius kartu su savo vaikais ateiti ir sportuoti. Būtina turėti sportinę avalynę. Ateidami atsineškite ir sporto inventoriaus.

09 25 10

Ačiū už galimybę... Tokie žodžiai skambėjo iš tėvelių lūpų, kurie vėlų penktadienio vakarą,  užuot sėdėję ant sofos priešais televizorių, kartu su savo atžalomis susiruošė ir atėjo į sporto areną. Mums skirtas laikas lėkte pralėkė, buvo smagu pabūti kartu, pajudėti, pabendrauti, netgi pakovoti. O kovoti teko, ypač įnirtinga kova buvo tarp tėčių ir vaikų žaidžiant futbolą. Nei vieni, nei antri pasiduoti nenorėjo. Įdomu tėčiams buvo ir kvadrato žaidimą prisiminti. Sau patinkantį užsiėmimą rado net ir mažiausieji. Tad kviečiame visus mūsų mokyklos tėvelius kartu su savo atžalomis prisijungti prie entuziastų ir skirti penktadienio vakarą kitokiam bendravimui su savo vaikais.

02.27 1 02.27 2 02.27 3

Gerbiami tėveliai, informuojame, kad nuo vasario 20 d. iki gegužės 30 d.  penktadieniais 19.30 – 21 .00 valandomis galime naudotis sporto arena.

Kviečiame tėvelius kartu su savo vaikais ateiti ir sportuoti. Būtina turėti sportinę avalynę. Ateidami atsineškite ir sporto inventorių.

sportuoti

„Ateis Kalėdos ir prisilies prie visko - prie medžio, prie akmens, prie kiekvienos širdies..."

Mieli tėveliai, mūsų mokyklos Aktyvių tėvų klubas gruodžio 5-23 dienomis organizuoja akciją „Pasidalinkime".
Akcijos metu kviečiame visus galinčius padovanoti perskaitytas knygas mokyklos bibliotekai (knygos gali būti skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems skaitytojams). Mūsų mažieji mokinukai taip pat labai apsidžiaugtų Jūsų dovanotais žaislais ar stalo žaidimais. Dovanojamas knygas ir žaislus prašome palikti tam skirtose dėžėse mokyklos vestibiulyje.
Ačiū už Jūsų gerumą.

tevu1

Viktorina „Sumanus be išmanaus“

Vėlyvą penktadienio popietę Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos aktyvių tėvų klubo komandaį aktų salę sukvietė nemenką būrį mokinių tėvų. Čia vyko turininga, linksma ir įdomi viktorina tėvams „Sumanus be išmanaus“. Pasirodymus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė mokytojai ir tėvai.

kudirka 182 kudirka 186 kudirka 191 kudirka 224

Tėveliai atsakinėjo į įvairius klausimus, kūrė savo komandos šūkį, pavadinimą, atpažino senovinius rakandus ir juos bandė pritaikyti šių dienų buityje, netgi animacinius filmus jiems teko prisiminti. Malonias atokvėpio akimirkas viktorinos dalyviams dovanojo Radviliškio linijinių šokių kolektyvas „Iliuzija“, vadovaujamas Romutės Baškevičienės, o Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvo ansamblis, vadovaujamas Inos Petraitienės, visų širdis suvirpino nuostabiais romansais. Tėveliai buvo išradingi, šmaikštūs, o svarbiausia labai gerai nusiteikę. Nors viktorina užsitęsė iki vėlyvo vakaro, laikas tikrai neprailgo nei žiūrovams, nei dalyviams. Visi dalyviai buvo apdovanoti mokyklos direktorės padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.