Edukacinis centras

Vaikščiokime išmintu keliu, o ne klaidžiokime.

Tėvas Stanislovas

Mes kuriame aplinką, o aplinka paskui kuria mus - toks neginčijamas dėsnis. INDIGO miestas progimnazijoje – ypatinga erdvė ypatingiems vaikams. O vaikai juk visi ypatingi.

Edukacinio centro tikslas: modernus, atviras švietimo ir informacijos centras, kuris tenkintų progimnazijos bendruomenės interesus ir poreikius, aktyviai dalyvautų modernėjančiame ugdymo procese.

Uždaviniai: 1) Skatinti vaiko savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą.

2) Sudaryti sąlygas bendruomenei nuolat tenkinti pažinimo ir saviraiškos poreikius.

Prioritetas – edukacinio centro veiklos tobulinimas.

Veiklos: Vedamos atviros ir netradicinės pamokos, perskaitytų knygų pristatymai, mokomųjų filmų peržiūros ir aptarimai, protmūšiai, mokiniai žaidžia stalo žaidimus. Vyksta diskusijos su mokiniais, būrelio ,,Kudirkaičiai’’ nariais, mokinių aktyvu, aktyvių tėvų klubu. Planuojama atidaryti kūrybines dirbtuvėles, organizuoti susitikimus su rašytojais. Centre yra dešimt kompiuterizuotų darbo vietų. Bendruomenė gali naudotis įvairiais informacijos šaltiniais (nuo knygų, enciklopedijų, žinynų, spauda iki informacijos paieškos internete).

Darbo laikas:

II. 7.30–16.00 val.

III. 7.30–16.00 val.

IV. 7.30–16.00 val.

V. 7.30–16.00 val.

Lankytojai aptarnaujami:

7.30–15.30 val.

Edukacinio centro bibliotekininkės:

Vladislava Šiaudvytienė

Gražina Ivanauskienė

indigo miestas 053 Small

indigo miestas 056 Small

indigo miestas 062 Small

Edukaciniame centre vyko popietė ,,Man patiko – perskaityk ir tu“. Renginio dalyviai – 4b klasės vaikai su mokytoja Laima Laiševceviene. Knyga – tai tylus ir patikimas draugas, kuriam nereikia tarpininkų, tokių kaip kompiuteris. Apie ką pasakoja jūsų perskaitytos knygos šiandien sužinosime ir mes“, – popietę pradėjo edukacinio centro bibliotekininkė Vlada. Daugiau skaitykite ČIA.

2018-10-25

Spalio 25 d. rytą 4c klasės mokiniai pasitiko džiaugsmingai! Integruota lietuvių kalbos pamoka, skirta K. Binkio 125–osioms gimimo metinėms paminėti, vyko mokyklos INDIGO mieste. Mokyklos bibliotekininkė Vlada Šiaudvytienė vaikus supažindino su lietuvių poeto, rašytojo Kazio Binkio gyvenimu, asmenybe, veikla. Daugiau skaitykiteČIA.

2018-10-26

Rudenišką spalio rytmetį į mokyklos Indigo miestą  sugužėję pirmokėliai, lydimi mokytojų Loretos Sokienės, Loretos Pukertienės ir Valerijos Kauklienės, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Indigo miestą, kuriame įsikūrusi ir mokyklos biblioteka. Mokinukai, apžiūrėję bibliotekos patalpas, įdėmiai klausėsi  bibliotekininkės Vlados pasakojimo. Daugiau skaitykiteČIA.

2018-11-09

Indigo mieste veiklos tęsiasi: