• kaledos-1.jpg
  • kaledos-2.jpg
  • kaledos-3.jpg
  • kaledos-4.jpg
  • kaledos-5.jpg
  • kaledos-6.jpg
  • kaledos-7.jpg
  • kaledos-9.jpg

 

 

Edukacinis centras

Vaikščiokime išmintu keliu, o ne klaidžiokime.

Tėvas Stanislovas

Mes kuriame aplinką, o aplinka paskui kuria mus - toks neginčijamas dėsnis. INDIGO miestas progimnazijoje – ypatinga erdvė ypatingiems vaikams. O vaikai juk visi ypatingi.

Edukacinio centro tikslas: modernus, atviras švietimo ir informacijos centras, kuris tenkintų progimnazijos bendruomenės interesus ir poreikius, aktyviai dalyvautų modernėjančiame ugdymo procese.

Uždaviniai: 1) Skatinti vaiko savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą.

                   2) Sudaryti sąlygas bendruomenei nuolat tenkinti pažinimo ir saviraiškos poreikius.

Prioritetas – edukacinio centro veiklos tobulinimas.

Veiklos: Vedamos atviros ir netradicinės pamokos, perskaitytų knygų pristatymai, mokomųjų filmų peržiūros ir aptarimai, protmūšiai, mokiniai žaidžia stalo žaidimus. Vyksta diskusijos su mokiniais, būrelio ,,Kudirkaičiai’’ nariais, mokinių aktyvu, aktyvių tėvų klubu. Planuojama atidaryti kūrybines dirbtuvėles, organizuoti susitikimus su rašytojais. Centre yra dešimt kompiuterizuotų darbo vietų. Bendruomenė gali naudotis įvairiais informacijos šaltiniais (nuo knygų, enciklopedijų, žinynų, spauda iki informacijos paieškos internete).


Darbo laikas:

                           II. 7.30–16.00 val.

                          III. 7.30–16.00 val.

                           IV. 7.30–16.00 val.

                           V. 7.30–16.00 val.

Lankytojai aptarnaujami:

7.30–15.30 val.

 

Edukacinio centro bibliotekininkės:

Vladislava Šiaudvytienė

Gražina Ivanauskienė

 

indigo miestas 053 Small 

 

 indigo miestas 056 Small

 

   indigo miestas 062 Small

 

 

Edukaciniame centre vyko popietė ,,Man patiko – perskaityk ir tu“. Renginio dalyviai – 4b klasės vaikai su mokytoja Laima Laiševceviene. Knyga – tai tylus ir patikimas draugas, kuriam nereikia tarpininkų, tokių kaip kompiuteris. Apie ką pasakoja jūsų perskaitytos knygos šiandien sužinosime ir mes“, – popietę pradėjo edukacinio centro bibliotekininkė Vlada. Daugiau skaitykite ČIA.

 

 

 

 

2018-10-25

Spalio 25 d. rytą 4c klasės mokiniai pasitiko džiaugsmingai! Integruota lietuvių kalbos pamoka, skirta K. Binkio 125–osioms gimimo metinėms paminėti, vyko mokyklos INDIGO mieste. Mokyklos bibliotekininkė Vlada Šiaudvytienė vaikus supažindino su lietuvių poeto, rašytojo Kazio Binkio gyvenimu, asmenybe, veikla. Daugiau skaitykiteČIA.

 

2018-10-26

Rudenišką spalio rytmetį į mokyklos Indigo miestą  sugužėję pirmokėliai, lydimi mokytojų Loretos Sokienės, Loretos Pukertienės ir Valerijos Kauklienės, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Indigo miestą, kuriame įsikūrusi ir mokyklos biblioteka. Mokinukai, apžiūrėję bibliotekos patalpas, įdėmiai klausėsi  bibliotekininkės Vlados pasakojimo. Daugiau skaitykiteČIA.

 

2018-11-09

Indigo mieste veiklos tęsiasi: 

46100990 575168439611510 9144421071846375424 n

2018-12-06

Nuo Spalio 1 d. progimnazijos Indigo mieste startuoja Robotikos būrelis. Robotikos būrelio vadovė, informacinių technologijų mokytoja Irma Jančauskienė liko maloniai nustebinta vaikučių, užsiregistravusių į būrelį, gausos. Iš viso priimti 36 Lego ir robotukų mylėtojai. Daugiau skaitykiteČIA.

 

2018-12-06

Radviliškio savivaldybės švietimo įstaigų bibliotekininkai lapkričio 30 d. rinkosi į jau išgarsėjusį Vinco Kudirkos progimnazijos bibliotekos Indigo miestą. Bibliotekininkai aptarė darbinius klausimus, aktualijas, o vėliau, įsijungus ir mokyklos mokytojoms, dalyvavo interaktyviame seminare, kurį organizavo mokyklos socialinė partnerė – Šiaulių valstybinė kolegija. Daugiau skaitykiteČIA.

 

2018-12-12

Vaikystėje įskiepyta meilė knygoms lydi kiekvieną žmogų visą gyvenimą. Knyga moko mąstyti, priimti sprendimus, formuoja asmenybę, praturtina žodyną ir gebėjimą reikšti mintis. Daugiau skaitykiteČIA.

 

 

2019-01-11

Lietuva turi liūdną ir labai svarbią dieną – Sausio 13-ąją. Ši diena visuomet išliks kaip tautos vienybės ir valstybės, kurios pagrindas laisvės bei nepriklausomybės siekis, simboliu... Daugiau skaitykiteČIA.

 

 

LIONS2

 lapelis etwining

 baltas korupcija

Tv linija

 

L1

Darni mokykla logo