• Jubiliejaus-svente-1.JPG
  • Jubiliejaus-svente-12.JPG
  • Jubiliejaus-svente-13.JPG

2018-12-04

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogės dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo renginyje ,,Kalėdinių akcentų kūrimas dailės ir technologijų raiškos priemonėmis”. Seminarą vedė kolegė Rasmuta Valčiukenė.

Mokymuose buvo aptartos etnokultūros integravimo į ugdymo turinį galimybės, analizuotos kalėdinių simbolių konstravimo iš popieriaus, modeliavimo iš folijos, rišimo iš šieno idėjos, kuriant šventinę Kalėdų aplinką. Praktinėje seminaro dalyje mokytojos įvairiomis technologijomis ir netradicinėmis priemonėmis gamino kalėdinius žaislus, kitus akcentus. Iš folijos kolegių sumodeliuotos snaigės papuošė ne tik klases! Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje surengta paroda-meninė instaliacija iš folijos ,,Sidabrinė elegancija” gruodžio mėnesį džiugins visus bibliotekos lankytojus.

Adventas 1   Adventas 2

Adventas 3   Adventas 4