• Jubiliejaus-svente-1.JPG
  • Jubiliejaus-svente-12.JPG
  • Jubiliejaus-svente-13.JPG

2012-12-04

Ketvirtadienį į svečius pas Kudirkos progimnazijos priešmokyklinukus atėjo darželio ,,Žvaigždutės‘‘ vaikai. Kurtu su vaikais pažaidusios žaidimą ,,Nė garso‘‘, mokytojos buvo nustebusios, kaip gražiai vaikai moka perduoti vienas kitam skambutį, kad jis nesuskambėtų. Ir taip pat žino, kad reikia perduoti tyliai, kad vienas kitą girdėtumėme.

Su vaikais norėjome pasidalinti ir išsiaiškinti, kas tie ,,švelnukai“ ir, kad tai ne meškiukai. Mes juos randame vaikų šypsenose, draugų akytėse, net namų jaukume, ar kažkur kampe. Jis kažkur čia ir nuoširdžiai mums šypsosi. Vaikams pasidalinus ir pagavus ,,švelnukus“, visus  pakvietėme paklausyti pasakos, Claude‘o Steinerio „Šiltų Švelnukų pasaką“, kurią  skaitė Vlada Šaudvytienė. Šilti švelnukai – draugiškumo simbolis. Pažaidę ir išklausę mokytojos, mažieji mokinukai buvo pakviesti pasigrožėti mokyklos koridoriuose esančiais įvairiaspalviais su meile pagamintais vaikų švelnukais. Parodėle ,,Mūsų švelnukai“ norime jų švelnukų skleidžiamą šiluma ir švelnumu pasidalinti su visais. Visų priešmokyklinukų širdis sušildė mažylių padovanotas tortas.

Priešmokyklinio  ugdymo pedagogės Aldona Brasiūnienė ir Diana Onaitienė

bibliotekasv 1   bibliotekasv 2