• Jubiliejaus-svente-1.JPG
  • Jubiliejaus-svente-12.JPG
  • Jubiliejaus-svente-13.JPG

2018-12-02

„Niekas kitas taip nesudomina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga.  Pamatyti džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.“ – Astrida Lindgren

Skaitymas – tai bendravimo būdas, kuris padeda vaikui suvokti pasaulį ir patį save. Klausydamas suaugusiųjų skaitomų knygų, vaikas mokosi gražios kalbos, lavėja jo atmintis, vaizduotė, kūrybiškumas. Priešmokyklinukų mokytojos paskelbė akciją ,,Tėčiai skaito vaikams‘‘. Lėjos ir Gvido mamytės penktadienio rytą mokinukams sekė pasakas. Vaikai buvo nuteikti džiugiam susitikimui su pasaka, aiškinosi, ko mus gali pamokyti pasakos, o dar smagiau buvo tai, kad tėveliai skaitė jiems pasakas. Dėkojame tėveliams, kad sutiko dalyvauti akcijoje.

Pasakose vyksta daug stebuklų. Šią savaite stebuklu įkvėpti vaikai su mokytojomis nutarė sudalyvauti Radviliškio dailės mokykloje organizuojamoje puokščių ir kompozicijų  parodoje ,,Kalėdinė fantazija 2018‘‘. Kviečiame pasigrožėti ir nueiti į Radviliškio dailės mokyklos galeriją gruodžio 3–20 dienomis ir pasigrožėti vaikų kompozicija. Geriau vieną kartą pamatyti, nei kelis kartus išgirsti.

Priešmokyklinio  ugdymo pedagogės Aldona Brasiūnienė ir Diana Onaitienė

popiete 1   popiete 2