• Jubiliejaus-svente-1.JPG
  • Jubiliejaus-svente-12.JPG
  • Jubiliejaus-svente-13.JPG

2018-11-29

Vėsų lapkričio rytą trečios klasės mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir mažesnieji broliukai bei sesutės linksmai nusiteikę susirinko prie mokyklos. Kelionės tikslas – išmokti kepti ir puošti bepaprastus meduolius. Skėmių kaimo traktieriuje mokinių ir jų palydovų laukė šauniosios muzikantės ir Morta.

Visi pasiraitoję rankoves minkė savo meduoliukus. Vieni gamino širdutes, kiti eglutes, žmogeliukus, – mokinių fantazija buvo beribė. Nė vieno vienodo ir visi labai gražūs! Kol meduoliai kepė, visiems mokinukams teko minti mįsles. Kas mįslę įminė, tai iš Mortos dar ir saldainį gavo. O visi likusieji valgė mielinius blynus su uogiene, medumi ir grietine. Iškeptus meduolius puošė cukraus glajumi. Kol viskas džiuvo vaišinosi keptu meduoliniu pyragu, gėrė karštą arbatą. Pabaigoje visi, nuo mažiausio iki seniausio, sudainavo Traktieriaus dainą. Smagūs ir su šypsenomis visi trečiokai ir jų tėveliai grįžo namo. Džiugu, kad tėveliai rado laisvo laiko, nepagailėjo pinigėlių ir visi kartu praleido puikią popietę. Tokio pabuvimo visiems kartu juk nebūtume nusipirkę jokioje parduotuvėje. Tad kuo daugiau tokių akimirkų.

Erika Spietinienė

skemiai3a 1   skemiai3a 2